İZMİR DE YAPILAN TOKİ KONULARINDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KONTENJAN AYRILMASINI TALEP ETTİK.

Biz Sağlık-Sen Genel Başkanı Özgür Yıldırım ve beraberindeki heyet AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'yi makamında ziyaret ederek, Bayraklı rezerv alanda yapılan TOKİ konutlarından sağlık çalışanlarına kontenjan ayrılmasını talep etti.

Biz Sağlık-Sen Genel Başkanı Özgür Yıldırım ve beraberindeki heyet AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'yi ziyaret etti.

Yıldırım, Sürekli ile yaptığı görüşmede görüşmede sağlık çalışanlarının yaşadığı sorunları ve bu sorunlara yönelik çözüm önerilerini anlattı. "REZERV ALANDAN SAĞLIK PERSONELİNE KONUT TALEBİ" Biz Sağlık-Sen Genel Başkanı Yıldırım, Bayraklı Şehir Hastanesi'nin olduğu bölgede inşa edilen rezerv alan konutlarından, hastanede çalışacak olan sağlık personeline kontenjan ayrılması için dilekçe teslim etti.

Yıldırım'ın AK Parti İzmir İl Başkanına teslim ettiği dilekçede, "Ülkemizin bir çok ilinde hizmet sunan Şehir Hastanelerinin bir örneği de İzmir İlimizde yakın bir zaman da hizmete vermeye başlayacaktır. 2100 yataklı bir hastanenin tüm çalışanları göz önünde bulundurulduğunda 6-7 bin kişinin çalışması öngörülmektedir. Bu yüzden hastaya ve hasteneye ulaşılabilirliğin kolaylaşması, şehir trafiğinin rahatlaması ve 2 yıldır Pandemi ile mücadele eden sağlık kahramanlarımıza halen yapımı devam eden TOKİ konutlarından kontenjan veyahut ek konut talebimiz vardır. Çalışan sayılarının göz önünde bulunularak yapılmasını arz ve talep ederiz" ifadelerine yer verildi.

Şube

Bu Haberlerimiz dikkatinizi çekebilir