Hekim Dışı Sağlık Çalışanları İyileştirme Dışı Bırakıldı..

BU KARA GÜNLER, İÇİ KARARMIŞ SENDİKA BAŞKANLARINDAN KURTULDUĞUMUZ GÜN AYDINLIĞA KAVUŞACAKTIR. 
BECERİKSİZSİNİZ, ACİZ VE KORKAKSINIZ. 
HEKİM DIŞI SAĞLIK ÇALIŞANLARINI GÖRMEZDEN GELENLER, ÇALIŞANLARIN OMUZLARINDA KAMBURDUR YÜKTÜR.. 
TBMM' de kabul edilen sağlık çalışanları için özlük haklarında iyileştirme ve ücret artışı tam bir fiyasko ile sonuçlandı.. Hekimlerin dahi beklentisini karşılayamayan bu yeni düzenlemede Hekim dışı sağlık çalışanlarına gözle görülür hiçbir iyileştirmenin olmaması PANDEMİ de ekip ruhuyla can sipare çalışan pandemi kahramanlarına yapılmış en büyük ayıptır..Yetkili Sendika ve başkanı bu iyileştirmeyi olumlu bulması tam bir akıl tutulmasıdır. Hekim dışını görmezden gelenlerle aynı düşünceye sahip olan Semih Durmuş ve ekibini kınıyoruz... Tek kelime dahi etmemeleri sağlık çalışanlarına yapılan en büyük ihanettir. Yetkili sendika çalışanların omuzunda kamburdur yüktür.
Bu yükten kurtulmanın en iyi yolu derhal istifa etmektir.. Semih Durmuş'un istifa etmesi gerektiği gibi tüm sağlık çalışanlarımızın da yetkili sendikadan istifa etmeleri gerekir. 
Sağlık çalışanlarının günahı vebali üzerinizdedir.. beceriksiz ve aciz bir sendikal faaliyet yürütmenizin acısını masum sağlık çalışanları çekmektedir. Çalışanların yakasından düşmeniz en büyük tenennimizdir.. 
Varlığın ve yokluğunuz dahi belli değilse siz bitmişsiniz demektir. 
Çalışanlarımıza biraz sabırlı olmalarını ve bu yetkili sendika celladından kurtulmalarını istiyoruz. 
Bu kara günler içi kararmış sendika başkanlarından kurtulduğumuz gün aydınlığa çıkacaktır..

Bu Haberlerimiz dikkatinizi çekebilir